Kontakt : +421 (0) 905 716 032 | email : lemir@lemir.sk
Prejsť na obsah
Koľajnicové systémy
Hliníkové koĺajnicové systémy na mieru.
Inteligentné závesy a záclony
Motorické koľajnicové systémy a pohonom Somfy GLYDEA ULTRA
Interiérové rolety
Rolety do interiéru vyrábané na mieru a s rôznim druhom ovládania
Elegancia a Luxus
Dizajn je teda postoj a proces, ktorý nikdy nekončí .
Rolety a žalúzie
Rolety do každého interiéru vyrábané na mieru .
Záclony, závesy a dekoračné látky
Závesy ktoré priťahujú oči

Koľajnicové Systémy

Hliníkové koľajnicové systémy pre závesy a záclony .
V našom svete nie sú koľajnicové systémy len niečo, čo by upevnilo závesy a záclony . Sú to estetické dizajnové a hlavne funkčné predmety, ktoré sú vytvorené s dobrou remeselnou zručnosťou a  inštalované odborníkmi na záclony. V LEMIR Design kladieme veľký dôraz na kvalitné a plne funkčne koľajnicové systémy,  ktoré neustále inovujeme podľa potrieb a svetových trendov . Špecializujeme sa na výrobu hliníkový koľajnicových systémov pre závesy a záclony od jednodzuchých až po elektricky  ovládané. Koľajnicové systémy sú vyrábané na mieru aj pre atypické okná a priestory s rôznymi možnosťami tvarov,  ovládania a uchytenia .  Sú ľahko ovládateľné, priechodné a umožňujú ľahké zavesenie a zvesenie závesov.Elektrické závesy a záclony

Motorické  koľajnicové systémy pre záclony a závesy .
Elektrické koľajnicové systémy a pohonom Somfy GLYDEA ULTRA sú ideálne pre ťažko dostupné miesta, alebo ťažké závesy. Naše koľajnicové systémy si ľahko poradia aj s ťažkými závesmi s hmotnosťou 60 kg a s dĺžkou koľajnice aj nad 12 metrov. Pohony Somfy sú tiché šetrné k závesom a k záclonám ( pomalý rozjazd a dojazd ) a s funkciou TOUCH MOTION ( ovládanie rukou ).

Garniže elegancia a luxus

Dizajnové garniže INTERSTIL .
Dobrý dizajn nie je náhoda. Je to výsledok fascinácie krásou a presvedčenia, že iba dokonalosť je dosť dobrá.  Vyžíva sa v odvahe vyvinúť niečo nové, aj keď výsledok je stále nejasný.  Dizajn je teda postoj a proces, ktorý nikdy nekončí .


Rolety, japonské steny a žalúzie

Rolety do každého interiéru vyrábané na mieru  .
Rolety sú jednoduchým a praktickým tienením okien. S rôznou variabilitou sú vhodné pre každé okno. Stovky vzorov, farieb, materiálov a typom ovládania sa dajú nakombinovať pre každý interiér .
Dodávame a vyrábame nia mieru  rolety  štandardné ,  rímske rolety, plisé rolety, duo roley alebo rolety deň  a noc, rolety na strešné oká, japonské ste, vertikálne žalúzie

Závesy, Záclony a Dekoračné látly

Závesy a záclony ktoré priťahujú oči .
U nás si určite vyberiete ten správny záves, záclonu, alebo dekoračnú látku na posteľný prehoz, alebo vankúše . Radi Vás privítame v našom showroome kde máme nespočetné množstvo látok od jednoduchých až po značkové a luxusne aj pre tých náročných. Disponujeme aj so špeciálnymi látkami ako je DIM OUT, BLACK OUT, akustické látky ... .
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

LEMIR Design spol s.r.o.

Sme interiérové štúdio od roku 2007 zamerané na interiérové okenné dekorácie a tieniacu techniku. Na základe presvedčenia že okenné dekorácie sú oveľa viac než jednoduchý funkčný produkt sa snažíme vyrábať a ponúkame našim zákazníkom jednoduché a luxusné kolekcie, inovatívne systémy, inteligentné technológie. Výsledkom je že Vám umožníme vytvoriť efektívne a výnimočné vyjadrenie štýlu a individuality.
SHOWROOM
LEMIR Design spol s r.o.
Dvorská cesta 23,  940 01 Nové Zámky
Slovenská republika


ODKAZY
KONTAKT
mobil : +421 (0) 905 716 032
mobil : +421 (0) 905 257 302

e mail : lemir@lemir.skLEMIR Design
Návrat na obsah